Ankara DJI Drone Teknik Servis


TRS HOBİ Ankara DJI Drone Teknik Servis hizmeti kapsamında, yetenekli mühendislerden oluşan ekip arkadaşları ile Inspire, Mavic, Spark, Matrice ve Phantom,Avata,Fpv serileri dahil olmak üzere bütün DJI aygıtları profesyonel bir şekilde onarımını sağlamaktadır. Bütün drone’ları ücretsiz olarak arıza tespiti yapmaktayız. Herhangi bir onarım sürecine başlamadan önce ise sizlere maliyeti hakkında bilgilendirme yapmaktayız.  DJI servis garanti vermekte ve ömür boyu ücretsiz teknik destek hizmeti vermekteyiz.

Bütün aygıtları mümkün olan en kısa süreçte onarıp, teslim etmekteyiz. Böylece mümkün olan en kısa sürede uçuşunuza geri dönebilirsiniz. Acil durumlarda ise sizlere ek masraf çıkarmadan DJI Drone Servis Ankara gerçekleştirmekteyiz. Arıza tespitinden tamir, sistem yenilemek, güncellemelere gibi her onarım kapsamında uzman teknisyenlerimiz tarafından, Drone'u teslim etmeden önce profesyonelce uçuş testleri yapmaktayız. DJI Drone Teknik Servis Ankara olarak firmamız, her onarımın özenle ve bütünlük içinde yapılmasını sağlamaktadır. Diğer DJI Servis merkezlerinden farklı olarak, Drone'nuzu aldıktan sonra ücretsiz bir şekilde arıza tespiti yapmaktayız. Onarım sürecini tamamladıktan sonra, sizlere geri teslim etmeden önce onarımın tamamen tamamlandığından emin olmak için kapsamlı bir şekilde test, ediyor ve güncellemekteyiz.

 Djı Drone Teknik Servis

Arıza Tespit, Onarım ve Teslimat İçin TRS HOBİ!

Teknik servisimizde DJI Sertifikalı teknik ekip arkadaşlarımız tarafından arızalanmış aygıtlarınıza arıza tespitini profesyonelce sağlamaktayız. Genel olarak aygıtınız firmamıza ulaşır ulaşmaz arıza ile ilgili en geç 3 gün içerisinde sizlere dönüş sağlamaktayız. Tarafınıza arıza ile ilgili bilgi ve onarım süreci ve gerekli bilgiler aktarılmakta ve sonrasında onay verilmesi durumunda cihazın onarımı sağlanmaktadır.

Günümüzde Drone DJI Teknik Servis Ankara olarak hizmetimiz kapsamında sizlerin çok sevdiği Drone hobisinin devamlılığı için uygun ve orijinal yedek parça ile tamir, bakım, kalibrasyon ve onarım hizmeti sağlamaktayız. TRS HOBİ olarak yetkin ve tecrübeli ekip kadromuz ile bakım ya da onarım sonrası müşterilerimize uzaktan destek hizmeti de vermekteyiz.Başlıca Tamir Hizmetlerimiz

  • Djı Drone Tamiri
  • DJI Drone Gimbal Tamiri
  • Djı Ronin Tamiri
  • Djı Drone Lens Tamiri
  • Djı Drone Pervane Takımları
  • Djı Drone Kol Değişimlerı
  • Djı Drone Anakart Değişim ve Tamir İşlemleri
  • Djı Drone Arıza Tespiti Onarımı


    Gibi bir çok işlemleri servisimizde tamir - onarım - tespit gibi işlemler ile sizlere hizmet vermekteyiz.


Adres :  Aşağı Eğlence, Mahallesi, Karlıova Sk. 13/B, 06010 Keçiören/Ankara

Telefon :  05435431995 (Tıkla Ara )

E Posta : info@trshobi.com