DJI Drone Modelleri

DJI

DJI Avata Kumanda Remote Controller 2

8.499,00TL KDVsiz: 7.082,50TL

Genel BakışDJI FPV Remote Controller 2, daha iyi bir çalışma deneyimi sağlayan  kontrol çubuklarıyla ergonomik bir tasarıma sahiptir.KutudaDJI FPV Uzaktan Kumanda 2×1DJI FPV K..

DJI

DJI Mini 3 Pro Fly More Kit

8.300,00TL KDVsiz: 6.916,67TL

Genel bakışDJI Mini 3 Pro Fly More Kiti, iki Akıllı Uçuş Pili, İki Yönlü Şarj Hub'ı, veri kablosu, omuz çantası, yedek pervaneler ve vidalar içerir ve hava fotoğrafçılığı deneyimin..

DJI

DJI Mini 3 Pro (DJI RC Ekranlı Kumandalı)

28.500,00TL KDVsiz: 23.750,00TL

DJI Mini 3 Pro Kumandalı (Ekranlı) ÖzellikleriDJI MİNİ 3 PROYüksek Uç, Büyük Gör Mini boyutlu, mega yetenekli DJI Mini 3 Pro, taşınabilir olduğu kadar güçlüdür. 249 g'dan..

DJI

DJI RS 3 Gimbal Stabilizer

18.999,00TL KDVsiz: 15.832,50TL

Daha yakından bakİki Saniyede HazırYeni eklenen Otomatik Eksen Kilitleri, hızlı bir şekilde çekime başlamanıza ve sahne geçişlerini ve depolamayı daha verimli hale getirmenize olan..

DJI

DJI Mini 2 SE Fly More Combo

16.499,00TL KDVsiz: 13.749,17TL

 Alışılmışın Çok Ötesinde Bakış AçısıGünlük anlarınızı veya seyahatlerinizi kaydetmek her zaman harika bir fikirdir.Anlarınızı uçuran benzersiz bir bakış açısı için DJI Mini 2..

DJI

DJI Mic Wireless Mikrofon Kiti

10.300,00TL KDVsiz: 8.583,33TL

DJI Mic - Kablosuz Mikrofon Sesinizi YükseltinDJI Mic ile artık videolarınızın kalitesiyle eşleşen sesleri kolayca kaydedebilirsiniz. Avantaj elde etmek ve içeriklerini bir so..

DJI

DJI Mavic 3 Fly More Kit (Shoulder Bag)

17.200,00TL KDVsiz: 14.333,33TL

DJI Mavic 3 Fly More Kit ÖzellikleriDJI Mavic 3 Fly More Kit (Shoulder Bag)DJI Mavic 3 Fly More Kit, hava fotoğrafçılığı deneyiminiz için bunları satın almaktan daha iyi bir fiyata..

DJI

Djı Mavic 3 Classic Rc

59.999,00TL KDVsiz: 49.999,17TL

DJI Mavic 3 Classic RC ÖzellikleriDJI MAVIC 3 CLASSIC RCIşığı Yeniden Keşfedin Güçlü uçuş performansı ve Hasselblad kamerası ile Mavic 3 Classic, amiral gemisi görüntülemenin ..

DJI

DJI Mavic 3 Akıllı Uçuş Bataryası

8.499,00TL KDVsiz: 7.082,50TL

DJI Mavic 3 Akıllı Uçuş Bataryası KUTUSUZ SIFIR ÜRÜN 2 SENE GARANTİLİFLY MORE KİT PAKET İÇERİĞİNDEN ÇIKARILIP SİZE GÖNDERİLİCEKTİRADINIZA FATURALIMaksimum 46 dakikalık uçuş süresi ..

DJI

DJI Avata Pro - View Combo

41.999,00TL KDVsiz: 34.999,17TL

..

DJI

DJI Osmo Mobile 6 - Akıllı Telefon Gimbal Sabitleyici

5.499,00TL KDVsiz: 4.582,50TL

Yaratıclığınızı Ortaya ÇıkarınOsmo Mobile 6, yaratıcı özelliklerle dolu akıllı bir akıllı telefon sabitleyicidir. Yalnızca kompakt ve avucunuza sığacak şekilde kolayca katlanabilir..

DJI

DJI Mini 3 Fly More Combo Plus (RC)

28.999,00TL KDVsiz: 24.165,83TL

Dilediğiniz Kadar UçunDJI Mini 3, maceraya hazır, kompakt, ultra hafif bir drone kameradır. Uzatılmış pil ömrü, gerçeğe yakın renk ve ayrıntıları yakalamak için çarpıcı 4K HDR vide..

1 den 12 e 36 (3 sayfa) ürün gösteriliyor

DJI Drone Fiyatları

Her geçen gün gelişim gösteren teknoloji ürünleri kapsamında popülerliği gittikçe artış gösteren drone modelleri, havadan anlık ve güncel bir biçimde çekim yapabilme özelliği ile dikkat çekmeye devam etmektedir. Son zamanlarda yalnızca profesyonel kullanıcıların değil, görsel teknoloji ile ilgilenen bireylerin kullanmış olduğu araçlardır. Büyük markalar arasında bulunan DJI drone modelleri, insansız hava aracı teknolojisine katkı sağlayan pek çok kaliteli ürünü ile sektörün en çok bilinen markalarından biri haline dönüşmüştür.

DJI Drone Modelleri

DJI drone modelleri profesyonel ya da hobi amaçlı kullanılabilecek çeşitli seviyelerde pek çok alternatifi bulunmaktadır. DJI Spark Drone, yüz tanıma özelliği aracılığıyla eliniz ile sizi algılayarak havalanmaktadır. Kumanda olmadan yalnızca el hareketleri ile çekim yapma avantajı sunan DJI Drone Modelleri TapFly modu ile çekmek istenilen nesneye telefon aygıtlarından dokunup, cihazın o nesneye doğru gitmesini ve çekim yapması sağlanmaktadır. DJI Phantom drone serisi ise oldukça kullanışlı aygıtlardandır. Profesyonel çekimler için çok sık tercih edilen seride çeşitli niteliklerde drone modelleri vardır. Geniş menzili, geliştirilmiş pil ömrü, çarpışmayı engelleyen hareket sensörü ve Wi-Fi bağlantısı gibi üstün nitelikleri ile üstün teknolojisi ile dikkat çekmektedir. Başlangıç düzeyinde olan kullanıcılar için beginner modu yer almaktadır. Bu mod, aygıtın 30 metreden fazla gitmesini önleyerek güvenli bir kullanım avantajı sunmaktadır. DJI Mavic drone modeli, 250 gram hafif yapısı sayesinde rahat bir kullanım sunmaktadır. DJI mini drone türleri ise küçük ve hafif olduklarından dolayı pratik bir kullanım avantajı sunmaktadır.

DJI Drone Nasıl Kullanılmaktadır ?

Teknolojinin hızla gelişim göstermesi ile fotoğraf ve video çekimleri Dronelar aracılığıyla çeşitli yükseklik ve açılardan kolay bir şekilde sağlanmaktadır. DJI drone nasıl kullanılır olarak sıkça araştırılan bu soruya cevap olarak TRS HOBİ güvenli bir kullanım için bazı hususlara dikkat edilmesi gerekildiğini vurgulamaktadır.

1. Bireylerden ve binalardan minimum 50 metre uzaklıkta, gündüz vaktinde uçuş yapılması gerekilmektedir.
2. Yerleşim sahaları, havalimanlarına 9 kilometre uzaklıktaki alanlar ve askeri bina çevreleri gibi uçuşa yasak alanlarda izin alınmadan drone kullanılması yasaktır.
3. Elektrik telleri ve trafolardan uzak alanlarda uçuş yapılması güvenli bir kullanım alanı sağlamaktadır. Kullanım kılavuzunda belirtilen yükseklik değerlerinin üzerine çıkılmaması da oldukça önemli bir husustur.
 4. Bu aygıtlar çeşitli hava şartlarına uygun tasarlanmış olsalar dahi 0°C altında veya 45°C üstündeki sıcaklıklarda kullanmamak gerekmektedir. Böyle havalarda profesyonel kullanım için geliştirilen modelleri kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.
5. DJI drone kullanımı, başlangıç ve profesyonel seviyeler için üretimi sağlanan ürünlerin gereksinime uygun tercih edilmesi ile oldukça pratik ve güvenlidir. Bu araçlar, kılavuzdaki bilgiler dikkate alınarak güvenli ve verimli bir şekilde uzun seneler kullanım sağlamaktadır.

DJI Drone Fiyatları

DJI drone fiyatları modelleri kapsamında değişkenlik göstermektedir. Bu kapsamda kullanıcılara çeşitli fiyat aralıkları sunmaktadır. DJI 4K Dronelar, 2160 piksel ekran çözünürlüğe sahip olmasından dolayı yüksek kaliteli fotoğraflar çekilmesini sağlamaktadır. HDR özelliği ise net ve canlı fotoğraf çekilmesine imkan tanımaktadır. Pil gücüne ve çıkacağı maksimum yükseklik kapsamında ürünlerin fiyatlandırılmasında değişkenlik görülmektedir. Her bütçeye uygun geniş bir fiyat aralığına sahip olan Dronelar başlangıç seviyesinden profesyonel kullanıma kadar çeşitli alternatifler sunmaktadır.

Drone uçurmaya yeni başlayan kullanıcılar, amatörler için tasarlanan modellerle güvenli ve konforlu bir kullanım alanı vermektedir. Kullanıcılar uygun olan drone modelini markanın geniş ürün yelpazesinden kolay bir şekilde tercih edebilir ve eşsiz görüntüler çekmeye başlayabilmektedir. DJI drone çeşitleri bakım kapsamında da masraflı olmamaktadır. DJI drone uygun fiyatlı ve işlevsel modelleri ile her yaştan kullanıcının beğenisini kazanmaktadır. Görüntü kalitesi, kullanım seviyesi gibi değişkenlik gösteren özellikler DJI drone fiyatları doğrultusunda değişkenlik gösterecektir.

DJI Drone Spark serisi ise hafifliği ve uygun fiyat avantajı sayesinde pek çok kullanıcının tercihi olmuştur. Aygıtlarda hız ve maksimum yükseklik gibi değerler çeşitlilik gösterdiği için fiyatlar da bu kapsamda değişkenlik gösterecektir. DJI Drone Fiyatları kapsamında en uygun drone modellerine online alışveriş ayrıcalıkları ile kolayca web sitemizden sahip olabilirsiniz. DJI drone satın almadan önce TRS HOBİ ’den fiyat araştırması yapmanızı önermekteyiz. Farklı seviyelere uygun DJI drone online alışveriş sitemizden cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz. Kampanya ve indirim fırsatlarımızdan faydalanarak istediğiniz DJI drone modeline kolaylıkla sahip olabilirsiniz.