Djı Drone Hardcase Çanta

DJI

MİCRO SD CARD CASE

200,00TL KDVsiz: 166,67TL

Gorilla Case Çoklu Hafıza Kartı ÇantasıGorillaCase Çoklu Hafıza Kartı Çantası Boyutları;En: 11.5 cmBoy: 7.5 cmDerinlik: 2 cm. Hafıza Kartı Çantası ile toplamda 24 adet Ha..

DJI

Dji Mavic 2 Pro Portatif Çanta

999,00TL KDVsiz: 832,50TL

DJI MODELLERİ İÇİN ÜRETMİŞ OLDUĞUMUZ PORTATİF ÇANTAMIZ %100 YERLİ ÜRETİMDİR.DJI MAVİC 2 PRO COMBO SETİ TAM ANLAMIYLA SIĞMAKTADIR.CİHAZ ÜZERİNDEKİ BATARYA İLE BİRLİKTE ÇANTAMIZA TOP..

DJI

Dji Spark Combo Portatif Çanta

999,00TL KDVsiz: 832,50TL

DJI MODELLERİ İÇİN ÜRETMİŞ OLDUĞUMUZ PORTATİF ÇANTAMIZ %100 YERLİ ÜRETİMDİR.DJI SPARK COMBO SETİ TAM ANLAMIYLA SIĞMAKTADIR.CİHAZ ÜZERİNDEKİ BATARYA İLE BİRLİKTE ÇANTAMIZA TOPLAMDA ..

HUBSAN

Xaiomi Fimi X8 Portatif Çanta

999,00TL KDVsiz: 832,50TL

XİAOMİ MODELLERİ İÇİN ÜRETMİŞ OLDUĞUMUZ PORTATİF ÇANTAMIZ %100 YERLİ ÜRETİMDİR.XİAOMİ FİMİ X8 SETİ TAM ANLAMIYLA SIĞMAKTADIR.CİHAZ ÜZERİNDEKİ BATARYA İLE BİRLİKTE ÇANTAMIZA TOPLAMD..

Stok Sorunuz
Dji Mavic Pro Combo Portatif Çanta

DJI

Dji Mavic Pro Combo Portatif Çanta

999,00TL KDVsiz: 832,50TL

DJI MODELLERİ İÇİN ÜRETMİŞ OLDUĞUMUZ PORTATİF ÇANTAMIZ %100 YERLİ ÜRETİMDİR.DJI MAVİC PRO COMBO SETİ TAM ANLAMIYLA SIĞMAKTADIR.CİHAZ ÜZERİNDEKİ BATARYA İLE BİRLİKTE ÇANTAMIZA TOPLA..

Stok Sorunuz
Dji Mavic Air Portatif Çanta

DJI

Dji Mavic Air Portatif Çanta

999,00TL KDVsiz: 832,50TL

DJI MODELLERİ İÇİN ÜRETMİŞ OLDUĞUMUZ PORTATİF ÇANTAMIZ %100 YERLİ ÜRETİMDİR.DJI MAVİC AİR COMBO SETİ TAM ANLAMIYLA SIĞMAKTADIR.CİHAZ ÜZERİNDEKİ BATARYA İLE BİRLİKTE ÇANTAMIZA TOPLA..

Stok Sorunuz
Dji Mavic 2 Pro Zoom Hardcase Turuncu

DJI

Dji Mavic 2 Pro Zoom Hardcase Turuncu

1.999,00TL KDVsiz: 1.665,83TL

TRS HARDACASE  Djı Mavic Pro Combo Hardcase Çanta Su Geçirmez Ve Kimyasala Karşı Dayanıklı,TRS HARDCASE - Dji Mavic Çantası Nem Ve Toz Korumalı, Kopolimer & Polipropi..

Stok Sorunuz
Dji Mavic 2 Pro Zoom Hardcase Siyah

DJI

Dji Mavic 2 Pro Zoom Hardcase Siyah

1.999,00TL KDVsiz: 1.665,83TL

TRS HARDACASE  Djı Mavic Pro Combo Hardcase Çanta Su Geçirmez Ve Kimyasala Karşı Dayanıklı,TRS HARDCASE - Dji Mavic Çantası Nem Ve Toz Korumalı, Kopolimer & Polipropi..

1 den 8 e 8 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Drone Hardcase Çanta Modelleri ve Fiyatları

Drone taşıma çanta modelleri Drone’ ların güvenli bir şekilde taşınması için büyük bir öneme sahip ekipmanlardan bir tanesidir. Drone aygıtlar için özel tasarlanmış bu çantaların iç kısımları pervanesiz bir şekilde drone modellerinin tam yerleşmesi için özel olarak üretimi sağlanmaktadır. Bundan dolayı normal bir sırt çantası yerine özel olarak drone modelinize uygun drone hardcase çantası kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Sırtınızda taşırken rahatsız etmeyecek bir biçimde üretimi sağlanan drone sırt çantası modelleri ise en çok satın alınan çeşitler arasındadır. Bu çanta modellerinin içerisinde drone yedek batarya ve yedek pervanelerinin sığacağı bölmeler yer almaktadır. Drone çantalarından hardcase türünde olanlar en çok tercih edilenler arasındadır. Bunun nedeni hardcaseler sert ve sağlam yapıda olmaları dolayısıyla daha üst düzey koruma sağlamalarıdır. Drone için taşıma çantası tercihinde bulunurken drone modelinize uygun olanı seçmeniz gerekmektedir. Büyük bir drone için iç bölmesi küçük olan bir çanta kullanılmamaktadır. Bundan dolayı ürün sayfamızda ilgili çantanın model uyumluluğunu kontrol ederek satın alabilirsiniz. Hardcase ve yumuşak yapıda olan çeşitli drone çantası fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Drone Hardcase Çantalar TRS HOBİ ’de!

Günümüzde her geçen gün gelişim gösteren teknoloji yaşamamızda büyük bir alana yayılmış durumda olduğunu görmekteyiz. İzlediğimiz film ve dizilerde tercih edilen ekipmanlar dahi gün geçtikçe değişkenlik göstermektedir. Son zamanlardaki gelişmeler arasında ise Dronelar yer almaktadır. Gelişim gösteren teknolojiye ayak uydururken aygıtlarınızı korumak istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Sitemizde drone hardcase taşıma çantası modelleri bulabilirsiniz! Drone aygıtlar bir nevi insansız hava aracı olarak tanımlanacaktır. Bu aygıtları wifi veya internet bağlantısı ile kontrol sağlayabilirsiniz. Askeri alanlarda, medya sektöründe, spor alanları gibi pek çok alanda kullanım sağlayan bu aygıtlar eşsiz görüntü almakta avantaj sağlayacaktır. Teknolojinin ulaşamadığı alanları, yüksek zirveleri görüntülemek artık zahmetsiz olacak!

Bu aygıtı kullanmak ne kadar zevk veriyor ve avantaj sağlıyorsa korumakta bir o kadar önemli olmaktadır. Oldukça hassas olan bu aygıtları korumakta bir o kadar dikkat gerekmektedir. Sizler de aygıtlarınızı güvenle seyahatlerinizde yanınızda bulundurmak veya set ortamlarında zarar görmeden taşımak istiyorsanız gereksinimiz olan şey drone çantası olmaktadır. Web sitemizde yer alan drone taşıma çantası çeşitlerinden fonksiyonunuza uygun istediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz.

 

Drone Hardcase Çantalarını Online Satın Alın!

Drone hardcase çantaları özellikle sert ve darbe emici özelliği bulundurularak üretilmektedir. Bu aygıtlar toza ve su sıçramalarına karşı oldukça dayanıklı olarak üretilmektedir. Satın aldığınız oldukça hassas droneleri hem saklamak hem de korumak için mutlaka bu çantalara sahip olmanız gerekmektedir. Drone çantaları, kumanda, bataryalar, hafıza kartı ve benzer aksesuarları her çeşit dış etkenden korumak hem de taşıma kolaylığı sağlayan bölmelere sahip olarak büyük öneme sahiptir. Tamamen hobi amaçlı olarak satın aldığınız bir drone sahipseniz ve seyahatlerinizden güzel anlar saklamak istiyorsanız drone çantası sizin için vazgeçilmez olacaktır. Kompozit kabuk yapısına sahip bu ürün ayarlanabilir omuz askısı ile taşıma kolaylığı vermektedir. Ek olarak drone sırt çanta modelleri yanınıza almak istediğiniz ekipmanlar içinde oldukça avantajlıdır. Çeşitli boyutlardaki ekipmanlarınız için esnek bölmeler yer almaktadır.